• -10%
WITCH Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 12

WITCH Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 12

99,99 zł
89,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79,99 zł

Scenariusz: Alessandro Ferrari, Bruno Enna, Paola Mulazzi, Silvia Gianatti, Gaja Arrighini, Giorgio Ferrari

Rysunki: Manuela Razzi, Antonello Dalena, Stefano Turconi, Alberto Zanon, Gianluca Paniello, Daniela Vetro, Giada Perissinotto, Elisabetta Melaranci, Monica Catalano, Davide Baldoni, Lucio Leoni

Dwunasty album zbiorczy przygód kochanych przez czytelników czarodziejek! Ragorlang, stwór żywiący się ludzką energią, i przebiegła Tecla nie dają dziewczynom spokoju. Hay Lin przeżywa koszmary zarówno w snach, jak i na jawie, ponieważ fioletowe potwory zjawiają się także w Sheffield Institute. I tylko dr Folkner, pracujący w szkole tajemniczy lekarz, nie jest zaskoczony. Jaką odgrywa rolę? Jest przyjacielem czy wrogiem? Dziewczyny wkrótce się o tym przekonają! Tymczasem w życiu Will pojawia się niesamowicie przystojny Neil, a Matt wciąż jest w trasie koncertowej zespołu Karmilli. Dumna Cornelia nadal czeka na jakiś gest ze strony Petera i zastanawia się, jak wyznać mu swoje uczucia. Na dodatek tajemnicze zielone światło sprawia, że spełniają się wszystkie życzenia mieszkańców Heatherfield. Czy są szczęśliwi? Na pewno. Świat jednak staje na głowie. Jak to wszystko się skończy?

Elegancka edycja w twardej oprawie to idealny prezent dla każdego, kto uwielbia przygody, czary, humor oraz opowieści o przyjaźni i miłości, a także niezwykła gratka dla wszystkich dawnych, dorosłych już, fanów serii!

Księga dwunasta zawiera komiksy z numerów 139–148 magazynu „Czarodziejki W.I.T.C.H.” – to ponad trzysta stron przygód czarodziejek!

Indeks
KOM017703
Producent
Egmont
Scenariusz
Alessandro Ferrari
Bruno Enna
Gaja Arrighini
Giorgio Ferrari
Paola Mulazzi
Silvia Gianatti
Rysunki
Alberto Zanon
Antonello Dalena
Daniela Vetro
Davide Baldoni
Elisabetta Melaranci
Giada Perissinotto
Gianluca Paniello
Lucio Leoni
Manuela Razzi
Monica Catalano
Stefano Turcioni
Tłumaczenie
Joanna Szabunio
Ilość stron
324
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
fantasy
magical girl
EAN
9788328164437
ISBN
9788328164437
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.