• -10%
WILQ SUPERBOHATER tom 13 Morderczy bluszcz na przednim siedzeniu
  • WILQ SUPERBOHATER tom 13 Morderczy bluszcz na przednim siedzeniu

WILQ SUPERBOHATER tom 13 Morderczy bluszcz na przednim siedzeniu

15,75 zł
14,18 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 14,18 zł

Scenariusz Bartosz Minkiewicz, rysunek Tomasz Minkiewicz

Ilość
W magazynie

Z przyjemnością informujemy, że 1 grudnia rozpoczyna się sezon na odstrzał głupich bab.

To oczywiście żart - sezon jest później - natomiast 1 grudnia to data premiery komiksu "WILQ 13". Po raz drugi w historii tej serii wydawnictwo będzie podzielone na dwie części (sprzedawane w komplecie).

Część pierwsza, pod tytułem: Morderczy bluszcz na przednim siedzeniu. Będzie to klasyczny wilqowy komiks z tradycyjnym gościnnym występem detektywa Salwatora. Natomiast część druga: Mordercze 12 miesięcy na przednim siedzeniu, to wykonany z zabójczą dezynwolturą dokument ścienny zawierający daty wszystkich dób z całego roku 2008 z wyszczególnieniem najmniej ważnych świąt. Stronę artystyczną projektu stanowić będzie 12 okładek komiksów z zaplanowanej przez wydawnictwo BM VISION na przyszły rok serii: Mistrzowie komiksu - Mistrz jest tylko jeden.

Ponieważ spodziewane jest rekordowe zainteresowanie tym podwójnym Wilqiem - już teraz można zapisywać się na listę chętnych (każdy może sobie taką listę założyć w domu, albo poprosić starą żeby mu założyła).

A tutaj www.wilq.pl/images/wilq13mix.jpg można zobaczyć specjalny promocyjny mix przygotowany w oparciu o album: Mordercze 12 miesięcy na przednim siedzeniu. Będziemy informować o postępie prac nad tym niezwykłym grudniowym czymś.

Bracia (Minkiewicz)

Indeks
KOM08105
Producent
BM Vision
Scenariusz
Bartosz Minkiewicz
Rysunki
Tomasz Minkiewicz
Ilość stron
40
Oprawa
miękka
Papier
offsetowy
Druk
czarno-biały
EAN
9788392496038
ISBN
9788392496038
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.