• -10%
W POSZUKIWANIU PTAKA CZASU Cykl 1 tom 6 Kryll

W POSZUKIWANIU PTAKA CZASU Cykl 1 tom 6 Kryll

34,99 zł
31,49 zł Zniżka 10%
Brutto

Scenariusz Serge Le Tendre, Regis Loisel, rysunki David Etien

Zakon Znaku, sekta czekająca na powrót przeklętego boga Ramora, dąży do zagarnięcia władzy we wszystkich krainach Akbaru. Władcy Siedmiu Marchii zdają sobie sprawę z zagrożenia, ale dalecy są od zawarcia przymierza przeciwko wyznawcom bluźnierczego kultu. Rycerz Bragon, po tym jak nie z własnej woli zamordował Humona, księcia Marchii Pienistych Zasłon, przemierza świat, zabijając napotkanych członków sekty. W krwawym dziele pomaga mu Balrog, młodzieniec marzący o sławie wojownika. 

Tymczasem księżniczka Mara poświęca się zadaniu rozszyfrowania tekstu Księgi Bogów, wierząc, że pozna sposób na pokonanie Ramora. Z kolei przywódcy Zakonu snują plany pozbycia się zarówno władców poszczególnych marchii, jak i Bragona, który powoli zyskuje sławę pogromcy fanatyków nowego kultu... 

„Kryll” to szósty tom prequela klasycznego już dziś cyklu fantasy, stworzonego w latach osiemdziesiątych XX wieku przez znakomitych francuskich autorów – rysownika Régisa Loisela i scenarzystę Serge’a Le Tendre’a. Opowieść o wyprawie Bragona stała się prawdziwym przebojem rynku komiksowego i do dziś święci triumfy.

Indeks
KOM011389
Producent
Egmont
Tytuł oryginalny
David Etien
Scenariusz
Serge Le Tendre, Regis Loisel
Tłumaczenie
Wojciech Birek
Ilość stron
64
Oprawa
miękka
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
fantasy
przygoda
ISBN
9788328159136
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.