• Produkt niedostępny
  • -20%
USAGI YOJIMBO POCZĄTEK Księga 2

USAGI YOJIMBO POCZĄTEK Księga 2

89,99 zł
71,99 zł Zniżka 20%
Brutto

Scenariusz i rysunki Stan Sakai

Ilość
Obecnie brak na stanie

„Usagi Yojimbo: Początek” to dwuczęściowa seria zawierająca pierwsze tomy przygód królika ronina, poprzedzające historie zebrane w serii „Usagi Yojimbo Saga”.

Pod koniec szesnastego wieku Japonią wstrząsały liczne wojny domowe. W jednej z bitew Miyamoto Usagi utracił swojego suwerena, pana Mifune. Od tego dnia samotny ronin przemierza kraj, poszukując spokoju ducha, walcząc o sprawiedliwość i doskonaląc umiejętności samurajskie.

Usagi wraca do rodzinnej wioski i ze zdziwieniem odkrywa, jak wiele się w niej zmieniło. Ronin znów spotka czarującą złodziejkę Kitsune, która bez skrupułów potrafi wykorzystać swój urok, żeby zdobyć kolejną sakiewkę, a także pozna przeszłość Gena – łowcy nagród o zaskakująco wrażliwym sercu. Będzie miał również okazję uczestniczyć w barwnym święcie latawców oraz pomóc duchowi bohaterskiego generała w zakończeniu rytuału seppuku.

„Usagi Yojimbo: Początek” to mistrzowska komiksowa adaptacja samurajskich legend, wydawana od ponad trzydziestu lat i przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. Księga druga zawiera materiały opublikowane w tomach: „Samotny kozioł i koziołek” „Kręgi” i „Gen”. Autorem scenariusza i rysunków jest Stan Sakai.

Indeks
KOM09717
Producent
Egmont
Scenariusz
Stan Sakai
Rysunki
Stan Sakai
Tłumaczenie
Witold Nowakowski
Ilość stron
480
Oprawa
miękka ze skrzydłami
Papier
offsetowy
Druk
czarno-biały
ISBN
9788328198821
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.