• Produkt niedostępny
  • -20%
TYMEK I MISTRZ Wydanie zbiorcze tom 3

TYMEK I MISTRZ Wydanie zbiorcze tom 3

44,90 zł
35,92 zł Zniżka 20%
Brutto

Scenariusz Rafał Skarżycki, rysunek Tomasz Lew Leśniak

Ilość
Obecnie brak na stanie

Trzeci i ostatni tom zbiorczego wydania humorystycznej serii fantasy Rafała Skarżyckiego i Tomka Leśniaka, autorów m.in. „Jeża Jerzego”, czy „Hej, Jędrek!”. Znajdą się w nim odcinki publikowane po raz pierwszy, te, które powstały już po zamknięciu „Komiksowa”  przeznaczonego dla młodych czytelników dodatku do „Gazety Wyborczej”.
To tam komiks „Tymek i Mistrz” ukazywał się przez lata i zyskał sobie status serii kultowej. Opowieści o wielkim czarodzieju i jego niesfornym uczniu publikowane były też w legendarnym francuskim magazynie „Spirou”, znaleźć je można również w szkolnych podręcznikach do języka polskiego!
Roztargniony Mistrz i rezolutny Tymek na setkach stron przeżywają niesamowite przygody. Podróżują w czasie i przestrzeni, stawiają czoło duchom, wampirom i potworom, a przede wszystkim konkurencyjnej parze czarodziej – uczeń. Zły Psuj i jego pomocnik Popsuj napsują naszym bohaterom trochę krwi, ale połączenie inteligencji Mistrza i sprytu Tymka pomoże im wyjść cało z wszelkich opresji.

Producent
Kultura Gniewu
Scenariusz
Rafał Skarżycki
Rysunki
Tomasz Lew Leśniak
Ilość stron
152
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.