• Produkt niedostępny
  • -10%
TRANSMETROPOLITAN tom 1 Wydanie Zbiorcze
  • TRANSMETROPOLITAN tom 1 Wydanie Zbiorcze

TRANSMETROPOLITAN tom 1 Wydanie Zbiorcze

89,99 zł
80,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 71,99 zł

Scenariusz Warren Ellis, rysunki Darick Robertson.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Pierwszy z pięciu tomów cyberpunkowej, transhumanistycznej serii autorstwa Warrena Ellisa z rysunkami Daricka Robertsona. 

Akcja dzieje się prawdopodobnie w XXIII wieku w mieście przyszłości. Główny bohater, Pająk Jeruzalem, niegdyś słynny dziennikarz, wraca po kilku latach spędzonych na dobrowolnym wygnaniu w górach, by wywiązać się z umowy ze swoim wydawcą. Trafia do świata, z którego wygnały go „choroba, nienawiść i śmierć Prawdy”, by jeszcze raz spróbować opisać rzeczywistość w stylu gonzo będącym połączeniem relacji z wydarzeń z osobistymi, swobodnymi przemyśleniami autora. Pierwszym zadaniem Pająka jest przygotowanie materiału z dzielnicy Anioł 8, gdzie doszło do starć pomiędzy przekształconymi genetycznie mieszkańcami pod wodzą Freda Chrystusa a policją. Relacja Pająka nadawana na żywo wpływa na bieg wydarzeń, a bohater popada w kłopoty.

Warren Ellis jest brytyjskim scenarzystą komiksowym i pisarzem, znanym w Polsce z takich serii jak Moon Knight, Thunderbolts, The Authority oraz komiksu Avengers - Wojna bez końca.

Indeks
KOM06050
Producent
Egmont
Tłumaczenie
Krzysztof Uliszewski
Ilość stron
288
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
EAN
9788328134072
ISBN
9788328134072
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.