• -10%
SCENY Z ŻYCIA MURARZA

SCENY Z ŻYCIA MURARZA

49,00 zł
44,10 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,20 zł

Scenariusz: Jerzy Szyłak

Rysunki: Marek Turek, Olgierd Olaf Ciszak, Maciej Pałka, Piotr Nowacki, Marek Rudowski, Artur Chochowski, Rafał Bąkowicz, Unka Odya, Maciej Wódz, Sebastian Skrobol, Kuba Tarkowski, Leszek Wicherek

Po paru latach powracamy na miejsce zbrodni, którą próbują rozgryźć policjanci znani z albumu Szminka. Tym razem mamy jednak do czynienia ze studium przypadku z tej drugiej strony dramatu. Akcja rozwija się dynamicznie i nikt naprawdę nie wie, dokąd nas zaprowadzi.

Sceny z życia murarza to antologia o tyle ciekawa, że fragmenty zilustrowane przez 12 autorów łączą się w spójną historię. Sceny nie są więc zbiorem luźnych historyjek (jak to jest w przypadku zwykłych antologii), ale stanowią pełnowymiarową opowieść. Równocześnie są też katalogiem skupiającym prace kilkunastu świetnych artystów. W większości rysowników nowej fali polskiego komiksu.

Autorem scenariusza jest Jerzy Szyłak. Sama historia jest historią poboczną (prequelem?) słynnej Szminki (Jerzego Szyłaka i Joanny Karpowicz) wydanej w 2003 r.

Na potrzeby Scen z życia murarza powstał blog http://murarz.blogspot.com

- Maciej Pałka

Indeks
KOM03847
Producent
Timof Comics
Ilość stron
80
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.