• Produkt niedostępny
  • -10%
CLEAN BREAK

CLEAN BREAK

69,00 zł
62,10 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 55,20 zł

Scenariusz: Felipe Nunes
Rysunki: Felipe Nunes

Ilość
Obecnie brak na stanie

Dostąp absolutnego oczyszczenia!

Badania medyczne dowiodły uzależniających skutków spożywania cukru, rządy zawierają umowę międzynarodową, która kryminalizuje ten narkotyk. Rodzi się ruch społeczny bezkompromisowo broniący zdrowego stylu życia i zaczyna on budowę modelowego miasta VARVA, raju wybudowanego na obrzeżach starego miasta. Takie jest tło CLEAN BREAK Felipe Nunesa, które opowiada historię doświadczonych agentów - Silasa Cástana i Alberico Delucca, pracujących w wydziale spraw zwyczajnych. Ze względu na powracające problemy Silasa z jego uzależnieniem od cukru, zespół zostaje wzmocniony przez Tarsilę Kopff, klejnot Akademii Policyjnej. Odkrycie ciała na zapleczu baru na starym mieście wplątuje naszych policjantów w sprawę, która może zmienić wszystko.

Trójka policjantów. Jedna niewyjaśniona zbrodnia. Wysokie dawki cukru!

Różnica między antropomorfizacją zwierząt a animorfizacją ludzi to śliska sprawa. Clean Break znakomicie tę kwestię rozpracowuje. Drobiazgi, o które autor zadbał w procesie tworzenia tego pełnometrażowego komiksu, karmią zachłanne oko czytelnika, a historia wywołuje u niego zawrót głowy. Lekturę znaczą na przemian śmiech i szok. Jak każdy dobry komiks, i ten jest wielokrotnego użytku.
Laerte (komiksiarz)

Clean Break to uderzające połączenie wątków noir z elementami krytyki społecznej okraszone dawką nonsensu i halucynogennymi podróżami. Zanurzcie się w tej opowieści i odkryjcie słodki sekret Varvy.
Milena Azevedo (scenarzystka)

Znakomita historia s-f, która potwierdza wszechstronność Nunesa. Nie tylko w rysunku, ale i w przeprowadzonym dochodzeniu kryminalnym, które rozkłada cię z każdą stroną coraz bardziej. Byłby z tego świetny film animowany!
Load (youtuber)

Indeks
KOM013206
Producent
Timof Comics
Scenariusz
Felipe Nunes
Rysunki
Felipe Nunes
Tłumaczenie
Jakub Jankowski
Ilość stron
240
Oprawa
miękka
Papier
offsetowy
Druk
czarno-biały
Gatunek
science fiction
EAN
9788366347533
ISBN
9788366347533
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.