• Produkt niedostępny
  • -20%
THORGAL tom 4 Czarna galera (oprawa twarda)
  • THORGAL tom 4 Czarna galera (oprawa twarda)

THORGAL tom 4 Czarna galera (oprawa twarda)

39,99 zł
31,99 zł Zniżka 20%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,99 zł

Ilość
Obecnie brak na stanie

Czwarty tom bestsellerowej serii fantasy o ostatnim potomku Ludu z Gwiazd, Thorgalu, żyjącym wśród średniowiecznych wikingów. Czarna Galera to początek trzytomowej podserii, opowiadającej o walce Thorgala z władcą wyspy Brek Zarith, Shardarem Potężnym.
Thorgal wraz z brzemienną żoną żyje spokojnie w nowym miejscu - wiosce zagubionej gdzieś na wybrzeżach Morza Północnego. Odłożył miecz, pomaga wieśniakom w żniwach, cieszy się ze zwykłego życia z dala od wojen i intryg. Ale bogowie upodobali go sobie jako bohatera walk ze złem, dlatego też i ta sielanka nie może trwać długo.
Pewnego dnia do wsi przybywają wojownicy władcy Brek Zarith. Szukają zbiega, który stanowi poważne zagrożenie dla władzy Shardara. Na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności zamiast uciekiniera pojmują Thorgala, którego "zabierają na pokład ""Czarnej Galery"", najszybszego okrętu floty wyspiarzy. Dopiero tutaj" rozpoczną się prawdziwe kłopoty bohatera, gdyż dumną postawą rozsierdzi dowodzącego pościgową wyprawą księcia i dziedzica tronu Zarith...

Indeks
KOM0517
Producent
Egmont
Scenariusz
Jean Van Hamme
Rysunki
Grzegorz Rosiński
Ilość stron
48
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
EAN
9788328153455
ISBN
9788328153455
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.