• -10%
THORGAL SAGA Wendigo (oprawa miękka)
  • THORGAL SAGA Wendigo (oprawa miękka)
  • THORGAL SAGA Wendigo (oprawa miękka)
  • THORGAL SAGA Wendigo (oprawa miękka)
  • THORGAL SAGA Wendigo (oprawa miękka)

THORGAL SAGA Wendigo (oprawa miękka)

49,99 zł
44,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 44,99 zł

Scenariusz: Fred Duval

Rysunki: Corentin Rouge

Ilość
W magazynie

Dawno temu Wodni Ludzie i Drzewni Ludzie tworzyli jedno plemię, ale rozgrywki pomiędzy czczonymi przez nich demonami doprowadziły do rozpadu potężnego ludu na dwa szczepy. Od tego czasu toczy się między nimi bezlitosna wojna. W końcu Drzewni Ludzie wzywają na pomoc wendigo – straszliwego ducha, który po przyjęciu materialnej postaci morduje członków wodnego plemienia. Na szczęście w starych opowieściach jest mowa o tym, jak go pokonać... Thorgal, Aaricia i Jolan uniknęli licznych zagrożeń czyhających w Krainie Qa i chcą wrócić do domu na dalekiej Północy, jednak czyjaś potężna wola im to uniemożliwia. Aegirsson będzie musiał stanąć do kolejnej walki z magicznymi siłami. Może też przy okazji odkryje, kto i dlaczego wciąga go w swoje rozgrywki.

Drugi tom cyklu „Thorgal. Saga” opowiadającego o nieznanych dotąd przygodach Thorgala. Każdy album rozbudowuje znane z serii głównej opowieści o czarnowłosym wikingu, a jednocześnie wzbogaca naszą wiedzę o życiu bohatera o nowe wątki. Do stworzenia komiksów z tej kolekcji zaproszono cenionych i znanych autorów. Każdy z nich przedstawia własną zamkniętą historię o niezwykłych losach przybysza z gwiazd.

Autorami albumu „Thorgal. Saga – Wendigo” są dwaj francuscy twórcy: doświadczony scenarzysta Fred Duval („Odrodzenie”, „Czarne nenufary”, „Carmen McCallum”) i młodszy od niego o całe pokolenie rysownik Corentin Rouge („Rio”, „Kashmeer”).

Indeks
KOM018311
Producent
Egmont
Scenariusz
Fred Duval
Rysunki
Corentin Rouge
Tłumaczenie
Wojciech Birek
Ilość stron
128
Oprawa
miękka
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
fantasy
EAN
9788328153790
ISBN
9788328153790
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.