• -10%
THORGAL Młodzieńcze lata tom 5 Slivia (oprawa twarda)

THORGAL Młodzieńcze lata tom 5 Slivia (oprawa twarda)

39,99 zł
35,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,99 zł

Scenariusz: Yann

Rysunki: Roman Surżenko

Piąta część serii fantasy opowiadającej o młodzieńczych przygodach Thorgala, przybysza z gwiazd żyjącego pośród wikingów Północy.

W tajemniczy sposób znika mędrzec Hierulf, którego król Gandalf skazał na śmierć, aby starzec nie doniósł do Althingu prawdy o rzezi dokonanej przez władcę wikingów. Podczas nieobecności Gandalfa w wiosce jego okrutny syn Bjorn postanawia poddać torturom pewną niechętną mu dziewczynę. Na szczęście Aaricia pomaga uciec przyjaciółce, lecz w wyniku splotu niesprzyjających zdarzeń sama naraża się na wielkie niebezpieczeństwo. Tymczasem nastoletni Thorgal, szukając Hierulfa, trafia do chaty wiedźmy, która ma powody, by nienawidzić zaginionego mędrca. Nikt z bohaterów nie przypuszcza, że kolejne zagrożenie nadejdzie ze strony kobiety więzionej przez Gandalfa w kamiennej wieży.

Autorami serii Thorgal Młodzieńcze lata są francuski scenarzysta Yann Le Pennetier oraz rosyjski rysownik Roman Surżenko. Oprócz tego cyklu wspólnie tworzą też inną opowieść z uniwersum Thorgala: Thorgal Louve, opowiadającą o przygodach córki ciemnowłosego wikinga.

Indeks
KOM05510
Producent
Egmont
Scenariusz
Yann
Rysunki
Roman Surżenko
Ilość stron
48
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
EAN
9788328167490
ISBN
9788328167490
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.