• -15%
UNIWERSUM DC SUPERMAN Saga jedności tom 2 Róg El

UNIWERSUM DC SUPERMAN Saga jedności tom 2 Róg El

59,99 zł
50,99 zł Zniżka 15%
Brutto

Scenariusz Brian Michael Bendis, rysunki Ivan Reis, Brandon Peterson, Joe Prado, Oclair Albert

Drugi tom serii „Superman” ze scenariuszem laureata Nagrody Eisnera – Briana Michaela Bendisa („Daredevil” „Ultimate Spider-Man”). Za rysunki odpowiadają m.in. Ivan Reis („Liga Sprawiedliwości”, „Aquaman”) i Brandon Peterson („Uncanny X-Men”, „Green Lanterns”).

Jon Kent – syn Supermana i Lois Lane – powrócił z gwiazd wraz ze swoim dziadkiem Jor-Elem. W Superboyu zaszły duże zmiany i nie chodzi tylko o jego nowy kostium. Jak Człowiek ze Stali zareaguje na to, co stało się z jego synem?

Superboy zaskoczy swoich rodziców opowieścią o tym, czego nauczył się od Jor-Ela podczas ich wspólnej odysei. Spotkania z kosmicznym łowcą nagród Lobo, Syndykatem Zbrodni z innej Ziemi, a nawet Korpusem Zielonych Latarni to tylko część wyzwań, z jakimi mierzył się Jon. Superman musi także zażegnać kosmiczny konflikt, za którego powstanie mógł być odpowiedzialny jego ojciec! Jednak jakie są prawdziwe zamiary Jor-Ela? I w jaki sposób Superman – z pomocą Supergirl oraz Krypto – odpowie na zagrożenie ze strony Rogola Zaara i generała Zoda?

Indeks
KOM09720
Producent
Egmont
Scenariusz
Brian Michael Bendis
Rysunki
Ivan Reis, Brandon Peterson, Joe Prado, Oclair Albert
Tłumaczenie
Jakub Syty
Ilość stron
232
Oprawa
miękka ze skrzydłami
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
ISBN
9788328196056
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.