ABERZEN

ABERZEN

130,00 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 130,00 zł

Scenariusz: Marc N'Guessan

Rysunki: Marc N'Guessan

Kolor: Christophe Gibelin, Delphine Rieu

„Aberzen” to jeden z najbardziej niezwykłych komiksów science-fiction ostatnich lat. Marc N’Guessan stworzył unikatową historię kosmicznej inwazji. Inwazji rozgrywającej się w czasie, poza czasem i na wielu planetach. Inwazji zagrażającej wszelkim żywym istotom. Do ostatniej strony nie będziecie wiedzieć, kto po czyjej jest stronie i jakie przyświecają mu cele. Często poczujecie się zagubioni, tak jak główny bohater, ale – tak jak i on – nie będziecie mogli  doczekać się odpowiedzi na wszystkie pytania.

Styl graficzny „Aberzena” to pełen detali mariaż podejścia do komiksu Moebiusa („Incal”, „Arzach”) i Regisa Loisela („W poszukiwaniu ptaka czasu”). W rezultacie autor naprawdę oferuje czytelnikowi przygodę w innym świecie.

Hotis należy do rasy podobnej do niedźwiedzi. Żyje na swojej planecie we względnym spokoju, kierując jedną z wielu kopalni. Jego życie nabierze jednak sensu dopiero po jego śmierci. A ginie już na początku historii – podczas starcia z odrodzonymi po wiekach krekerami, czyli mityczną rasą insektoidów. Trafiając do kamiennego jaja, Hotis przenosi się na inną planetę. O tym, że powinien być martwy, przypomina mu wielka dziura w piersi. Tu trafia też na dziwne istoty – Janko, Ono, Ana i Aberzena – które czekają na niego jak na… zbawienie.

Indeks
KOM016130
Producent
Studio Lain
Scenariusz
Marc N'Guessan
Rysunki
Marc N'Guessan
Ilość stron
220
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
science fiction
Kolor
Christophe Gibelin
Delphine Rieu
EAN
9788396657756
ISBN
9788396657756
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.