ZAKLINACZE OPALI

ZAKLINACZE OPALI

130,00 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 130,00 zł

Scenariusz: Éric Corbeyran, Nicolas Hamm

Rysunki: Grun

Pięknie zilustrowana przez Gruna („Metronom”, „On Mars”) historia przygodowa rozgrywająca się w XVI i XVII wieku. Rysownik zadbał o mnóstwo detali oddających ducha epoki – od spektakularnej architektury czy barwnych strojów poprzez broń białą i palną do wielkich okrętów. Dzięki Grunowi historia o tajemnicach Nostradamusa dosłownie ożywa na kartach komiksu.

Za scenariusz odpowiadają Éric Corbeyran i Nicolas Hamm. Do historycznej opowieści przygodowej spod szyldu płaszcza i szpady z powodzeniem wpletli elementy fantastyczne oraz mity narosłe wokół postaci samozwańczego wieszcza.

Kapitan pirackiego okrętu Walaya du Martray, tajemniczy doradca kardynała Richelieu Joachim Pratentis oraz szwedzki najemnik Éric Gustavson – co łączy tych nieznajomych? Jaką rolę odegrają podczas oblężenia La Rochelle, bastionu protestantów opierającego się atakom wojsk samego króla Francji?
Nostradamus przekazał trzy magiczne opale, które wpłyną na przyszłość ludzkości trzem marynarzom. Tym samym umieścił losy rasy ludzkiej w rękach ich potomków, czy tego chcą, czy nie. Na ich drodze jednak stanęły siły, którym nie w smak utrata władzy nad ludzkim stadem...

Wydanie zbiera cztery oryginalne albumy i stanowi zamkniętą historię.

Indeks
KOM015656
Producent
Studio Lain
Scenariusz
Nicolas Hamm
Éric Corbeyran
Rysunki
Grun
Ilość stron
216
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
fantastyka
przygoda
EAN
9788396657732
ISBN
9788396657732
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.