• Przedsprzedaż
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
SHA

SHA

110,00 zł
Brutto

Scenariusz: Pat Mills

Rysunki: Olivier Ledroit

Ilość
W magazynie

Wysyłka produktu po premierze.

Zamówienie tego produktu opóźni realizację zamówienia.

Data premiery: 03.03.2023r.
(Data premiery może ulec zmianie)

Kultowy komiks dwóch wyjątkowych autorów: Pata Millsa i Oliviera Ledroit. Pierwszy dał się poznać polskim czytelnikom dzięki takim tytułom jak Slaine, ABC Warriors czy też pozycje z uniwersum Sędziego Dredda. To ikona brytyjskiego komiksu. Natomiast Ledroit wciąż znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych francuskich rysowników komiksowych. W Polsce ukazał się współtworzony przez niego tytuł Wika. Jednak to właśnie Sha oraz seria Requiem Chevalier Vampire (także do scenariusza Millsa) uważane są za najlepsze graficznie komiksy w jego dorobku.

Sha sprzedała się w Europie w setkach tysięcy egzemplarzy. Amerykański magazyn „Heavy Metal”, w którym była publikowana, wyprzedał się dosłownie na pniu. Teraz i polscy czytelnicy będą mogli zanurzyć się w ten szalony cyberpunkowy thriller.

XXI wiek. Ameryka. New Eden. Gigantyczne miasto. Cybernetyczny raj. Cybernetyczne piekło. Symbol ludzkiego geniuszu. Symbol ludzkiego upadku.

Detektyw Duffy prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw. Z każdą odkrytą kartą jej niepokój rośnie, bo zaczyna odczuwać niezwykłą więź ze sprawcą. Zresztą nie tylko ona. Blady strach pada na władców tego świata, którzy by rządzić, wykorzystują religię i cybernetyczne technologie. Ich czas zdaje się policzony…

XVI wiek. Francja. Polowania na czarownice osiągnęły apogeum. Inkwizycja jest wszędzie. Lara, szesnastoletnia wiedźma, zostaje skazana na śmierć. Zanim umrze, przeklnie swoich oprawców i przysięgnie, że wróci, by ich ukarać.

Sha stanowi zamkniętą historię. Ukazuje się w powiększonym formacie, na grubszym papierze, by można było w pełni podziwiać malarski talent Oliviera Ledroit.

Indeks
KOM015255
Producent
Studio Lain
Scenariusz
Pat Mills
Rysunki
Olivier Ledroit
Ilość stron
152
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
cyberpunk
detektywistyczne
fantastyka
przygoda
science fiction
thriller
Od lat
18+
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.