• Produkt niedostępny
  • -15%
OSTATECZNE WYJŚCIE

OSTATECZNE WYJŚCIE

38,00 zł
32,30 zł Zniżka 15%
Brutto

Autor Natsuo Kirino, tłumaczenie Fedyszak Marek, 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Co się stanie, gdy przekroczysz pewną granicę?
Gdy odkryjesz w sobie pragnienie, by czynić niewyobrażalne zło?
Czy pozwoliłbyś wplatać się w morderstwo?
W imię przyjaźni?
By uciec od swej ponurej egzystencji?

Na przedmieściach Tokio, w fabryce produkującej zestawy obiadowe, cztery kobiety pracują na granicy wycieńczenia. Obciążone mnóstwem obowiązków, pogrążone w długach i samotności, wiodą życie, które przypomina jedynie ponurą wegetację.
Yayoi to młoda matka, która od lat jest upokarzana przez swojego męża, łajdaka i hazardzistę. Pewnego pięknego dnia w akcie desperacji zabija go. Ze swojego czyny zwierza się przyjaciółce z pracy, Masako. Ta postanawia jej pomóc. Wraz z Yoshie i Kuniko, które przyłączyły się do mrocznego duetu zwabione możliwością zarobku, pozbywają się ciała. W niedługim czasie policja odnajduje poćwiartowane zwłoki i rozpoczyna śledztwo.
Jednak nie tylko morderstwo spędza kobietom sen z powiek. Zaczyna je też prześladować członek japońskiej mafii, który w efekcie popełnionej przez nie zbrodni, traci swój klub. Teraz pała chęcią zemsty…
Ostateczne wyjście to pasjonujący dreszczowiec, hipnotyzujący, pełen psychologicznego napięcia thriller, obnażający najciemniejsze zakamarki ludzkiej duszy. Stanowi on również niepokojacy obraz zwykłego człowieka gotowego dokonać rzeczy niewyobrażalnych.
Autorka kreuje świat, w którym zacierają się granice między ofiarą a katem, gdzie człowiek staje się narzędziem zła, bezwzględnym oprawcą, uosobieniem najbardziej brutalnych instynktów.

Indeks
KOM01508
Producent
Sonia Draga
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.