• -15%
ŚLEDZTWA ENOLI HOLMES tom 3 Tajemnica białych maków

ŚLEDZTWA ENOLI HOLMES tom 3 Tajemnica białych maków

34,99 zł
29,74 zł Zniżka 15%
Brutto

Scenariusz i rysunki Serena Blasco

Trzeci tom komiksowej adaptacji serii powieści Nancy Springer o śledztwach Enoli Holmes, młodszej siostry słynnego detektywa Sherlocka i wysokiego urzędnika rządu brytyjskiego – Mycrofta.

Enola wciąż ukrywa się przed braćmi, ponieważ nie chce jechać na pensję, gdzie dziewczęta uczone są tylko jednego: jak zostać żoną całkowicie posłuszną mężowi. Woli życie pełne przygód i niebezpieczeństw, dlatego nadal zajmuje się prowadzeniem dyskretnych śledztw w sprawie zaginionych ludzi. Tym razem czeka ją niezwykle emocjonujące i trudne wyzwanie, gdyż zostaje porwana osoba bliska zarówno jej, jak i Sherlockowi. Aby rozwikłać zagadkę, Enola będzie musiała się wykazać nie tylko pomysłowością, ale też odwagą. Przed młodą panią detektyw mrożące krew żyłach zadanie!

Twórczynią cyklu jest francuska rysowniczka i scenarzystka Serena Blasco. Zadebiutowała ilustracjami do opowieści „Lili Chantilly”, ale niedługo później skupiła się na serii o Enoli, dzięki której zdobyła popularność i duże uznanie czytelników.

Indeks
KOM010543
Producent
Egmont
Scenariusz
Serena Blasco
Rysunki
Serena Blasco
Tłumaczenie
Maria Mosiewicz
Ilość stron
64
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
przygoda
tajemnice
ISBN
9788328198159
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.