• -15%
SUPERSISTERS

SUPERSISTERS

39,99 zł
33,99 zł Zniżka 15%
Brutto

Scenariusz Christophe Cazenove, William Maury, rysunki William Maury

Dobrze nam znane wesołe siostry mają drugą tożsamość – od czasu do czasu stają się superbohaterkami! Ten album jest w całości poświęcony niezwykłym przygodom Super W i Super M. Zawiera dwa tomy oryginalne: „Bohaterka bez lasera” oraz „Supersisters kontra Superklony”.

Wendy i Marine są obdarzone nadzwyczajnymi mocami, lecz mogą z nich korzystać dopiero po zaliczaniu kolejnych poziomów szkolenia. Jednak już teraz, na początku kariery, są znane i podziwiane w całym wszechświecie. Bronią odległych planet przed inwazjami kosmicznych rabusiów, stawiają czoło gigantycznym robotom, łapią demony ożywiające zmarłych, potrafią podróżować w czasie. W pewnym momencie natrafiają na ślad przebiegłej superłotrzycy Szal Kaszmir – i od tej pory będzie między nimi trwała bezlitosna walka. Największą zaś próbą okaże się dla sióstr pojedynek z powołanymi do życia przez Szal Kaszmir złowieszczymi klonami... Oto niewiarygodne przygody Supersisters!

Autorami historii o dwóch siostrach są scenarzysta Christophe Cazenove (współtwórca niemal czterdziestu serii humorystycznych dla dzieci i dorosłych) oraz rysownik William Maury, który oprócz ilustrowania „Sisters” i „Supersisters” zajmuje się kolorowaniem plansz kilku innych cykli.

Indeks
KOM010594
Producent
Egmont
Scenariusz
Christophe Cazenove
William Maury
Rysunki
William Maury
Tłumaczenie
Maria Mosiewicz
Ilość stron
96
Oprawa
miękka ze skrzydłami
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Format
A4
ISBN
9788328158818
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.