• Produkt niedostępny
  • -10%
ANGEL WINGS wydanie zbiorcze tom 1 wyd. II

ANGEL WINGS wydanie zbiorcze tom 1 wyd. II

119,00 zł
107,10 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 95,20 zł

Scenariusz Yann, rysunek Romain Hugault, wydawnictwo Scream Comics, oprawa twarda, papier kredowy, druk kolorowy.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Angel Wings czyli prawdziwie męska opowieść o pin-up girls, lotniczkach, lotnikach, samolotach, dżungli, wojnie.

Opowieść nieco bardziej dla chłopców, choć główną bohaterką jest kobieta-pilotka o niebiańskiej urodzie i imieniu Angel właśnie. Należy ona do jednostki WASP (czyli w skrócie oddziałów pomocniczych dla pilotek, które w II wojnie światowej zajmowały się m.in. dostawą samolotów z fabryk produkcyjnych i warsztatów remontowych na lotniska frontowe).
Nasza pilotka zajmuje się transportem samolotów i zaopatrzenia z Indii do Birmy i Chin, gdzie boje z Japończykami toczą siły brytyjskie, amerykańskie i chińskie.
Akcja jest mocno oparta na mało znanych polskiemu czytelnikowi faktach z II WŚ., tym bardziej polecamy więc ten tytuł dla wszystkich miłośników historii. Oraz techniki i militariów samoloty i pojedynki powietrzne przedstawione w komiksie to absolutnie arcydzieło stworzone przez artystę uważanego za mistrza w tej dziedzinie. Z naszej strony dodamy tylko, że jeszcze nigdy dotąd pliki graficzne służące do druku - nie były takiej jakości technicznej wszystko po to by oddać najmniejsze nawet szczegóły techniczne samolotów prezentowanych w powieści, jak i urodę i piekło przyrody zarazem w miejscu gdzie Himalaje stykają się z tropikalną dżunglą.

 

Indeks
KOM05116
Producent
Scream Comics
Scenariusz
Yann
Rysunki
Romain Hugault
Ilość stron
160
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Wydanie
II, zbiorcze
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.