• Nowy
TRZECIE OKO Akt 1 Miasto Świateł (okładka limitowana)

TRZECIE OKO Akt 1 Miasto Świateł (okładka limitowana)

109,99 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 109,99 zł

Scenariusz: Olivier Ledroit

Rysunki: Olivier Ledroit

Nowa (dwutomowa) seria autorstwa Oliviera Ledroit (Wika, Requiem).

Mickaël Alphange, młody praktykant witrażysta, poprzez doświadczenie psychodeliczne bezwiednie aktywuje swoją szyszynkę, otwierając w ten sposób swoje trzecie oko. Od tego czasu jego postrzeganie pozazmysłowe wzrasta i poszerza się z każdym dniem, a on pomału odkrywa nieoczekiwany, ukryty poza pozorami wymiar zamieszkały przez dziwne eteryczne stworzenia.

To, co na początku przypominało zabawę bez konsekwencji, błyskawicznie okazuje się jednak nadzwyczaj niebezpiecznym doświadczeniem. Zafascynowany przez ten nadprzyrodzony świat, który jak mu się wydaje, widzi jako jedyny, Mickaël zostaje wciągnięty w nieodwracalny i wyobcowujący rozwój wydarzeń, przed którym nie może uciec. Jeśli chce przetrwać, będzie musiał wejść na nie mniej niebezpieczną Królewską Drogę, sekretną drogę magów. Ścieżkę inicjacyjną prowadzącą ku ukrytym tajemnicom Miasta Świateł, która zaprowadzi go na granice świadomości, poza nieskończoność, aby odkryć sekrety bogów, wszechświata i jego samego.

Lecz pod osłoną cienia czyha niewysłowione zagrożenie. Poszukiwania Mickaëla zaczynają się od objawienia, po czym stają się początkiem przerażającego zstąpienia do piekieł, by stawić czoła najmroczniejszym siłom panującym nad ludzkością...

Olivier Ledroit powraca do fantastyki powieścią graficzną równie spektakularną, co niepokojącą, plasującą się gdzieś pomiędzy prozą Stephena Kinga, Dana Simmonsa i Maurice'a G Danteca. Niniejszym tytułem francuski twórca po raz kolejny potwierdza swój status niekwestionowanego mistrza tworzenia wyimaginowanych komiksowych światów.

Indeks
KOM016811
Producent
Scream Comics
Scenariusz
Olivier Ledroit
Rysunki
Olivier Ledroit
Tłumaczenie
Jakub Syty
Ilość stron
112
Oprawa
twarda
Druk
kolorowy
Gatunek
fantasy
horror
nadprzyrodzone
Liczba tomów
2, seria zakończona
EAN
9788367161794
ISBN
9788367161794
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.