• -10%
SANDMAN UNIWERSUM Dom Szeptów tom 3 Obserwatorzy

SANDMAN UNIWERSUM Dom Szeptów tom 3 Obserwatorzy

99,99 zł
89,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79,99 zł

Scenariusz: Nalo Hopkinson, Dan Watters
Rysunki: Dominike "DOMO" Stanton

Trzecia i ostatnia część rozgrywającej się w uniwersum Sandmana opowieści o bogini wudu Erzulie i jej staraniach o odzyskanie magicznego Domu Szeptów. Klucz do powodzenia Erzulie może spoczywać w dłoniach dziewczynki Poquity, która zaprzyjaźnia się z pozornie miłą istotą, a tak naprawdę najgroźniejszym mieszkańcem Śnienia – Koryntczykiem! Demon ten usiłuje przejąć władzę nad Domem Obserwatorów. Niestety nie wszystko idzie po jego myśli, a w konsekwencji zaraża złem miliony wyznawców Erzulie. Bogini będzie musiała go powstrzymać. Tymczasem jest ktoś, kto po stuleciach dąży do zemsty na strasznym pająku Anansim...

Scenariusz serii stworzyli kanadyjska pisarka Nalo Hopkinson, znana z opowieści korzystających z duchowej tradycji ludów karaibskich, oraz brytyjski scenarzysta Dan Watters, specjalista od horrorów („Coffin Bound”, „The Shadow”). Rysunki są dziełem przede wszystkim Dominike „Domo” Stantona, amerykańskiego grafika znanego z takich serii jak „Doctor Strange/Punisher” czy „Pregnant Bitches of War”.

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w amerykańskich zeszytach „House of Whispers” #13–22. Komiks dla dorosłych.

Indeks
KOM015189
Producent
Egmont
Scenariusz
Dan Watters
Nalo Hopkinson
Rysunki
Dominike „DOMO” Stanton
Tłumaczenie
Paulina Braiter
Ilość stron
248
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
fantasy
EAN
9788328155985
ISBN
9788328155985
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.