• -10%
SAMI tom 3 Klan Rekina
  • SAMI tom 3 Klan Rekina
  • SAMI tom 3 Klan Rekina
  • SAMI tom 3 Klan Rekina
  • SAMI tom 3 Klan Rekina

SAMI tom 3 Klan Rekina

29,99 zł
26,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,99 zł

Scenariusz: Fabien Vehlmann
Rysunki: Bruno Gazzotti

Ilość
W magazynie

Trzeci tom cieszącego się we Francji niezwykłą popularnością niezwykłego komiksu fantasy o pięciorgu dzieciach, które pewnego poranka zostały w swoim mieście całkiem same. Dodji, Leïla, Yvan, Camille i Terry opuszczają Fortville, aby sprawdzić, czy w innych miastach również wszyscy zniknęli, czy może życie toczy się tam normalnie. Po dłuższych poszukiwaniach natykają się na inne dzieci, które mieszkają w opuszczonym parku rozrywki i nazywają się Klanem Rekina. Na ich czele stoi tajemniczy jedenastolatek o imieniu Saul, który czuje się zagrożony przybyciem pięciorga nowych mieszkańców. Czy uda im się zaaklimatyzować i czy uda im się odkryć tajemnicę Zniknięcia?

Pierwszy tom serii został nagrodzony na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Angoulême w kategorii najlepszy komiks dla młodzieży w wieku 9–12 lat. W 2017 r. na podstawie serii powstał film fabularny pod tym samym tytułem.

Autorem scenariusza serii jest francuski scenarzysta komiksowy Fabien Vehlmann („Green Manor”). Za rysunki odpowiada uznany belgijski rysownik Bruno Gazzotti („Le petit Spirou”, „Soda”).

Indeks
KOM013980
Producent
Egmont
Scenariusz
Fabien Vehlmann
Rysunki
Bruno Gazzotti
Tłumaczenie
Agata Cieślak
Ilość stron
48
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
fantasy
przygoda
tajemnice
EAN
9788328150850
ISBN
9788328150850
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.