• -20%
RICK I MORTY tom 10

RICK I MORTY tom 10

39,99 zł
31,99 zł Zniżka 20%
Brutto

Scenariusz Marc Ellerby, Kyle Starks, Tini Howard i inni , rysunki CJ Cannon, Marc Ellerby, Andrew Maclean i inni

Kolejne przygody ciągle zaślinionego, zdegenerowanego geniusza Ricka Sancheza, który wciąga swojego nieśmiałego – czy, jak to określa sam Rick: głupiego – wnuka Morty’ego Smitha w niebezpieczne przygody w całym wszechświecie! W tym tomie poznamy mroczne sekrety Rickoświata, ponure skutki oglądania seriali, nudę zapętlenia w czasie i dziwne rozczulenie Ricka w kwestii szopów. Morty ujawni też swoją niechęć do posiadania mocy absolutnej (tak, to jeden z dowodów na jego głupotę). 

Poza tym w albumie znalazła się specjalna historia z okazji 50. zeszytu serii, która jest tak pokręcona, że musieli przy niej pracować wszyscy nasi ulubieni twórcy, od częstszych lub rzadszych gości, jak Tini Howard („Euthanauts, Thanos”) czy Andrew MacLean („Head Lopper”), po regularnych autorów serii, jak Kyle Starks („Sexcastle”, „Assassination Nation”) i Marc Ellerby. W tej opowieści umysł Morty’ego wyrusza w podróż, której NIGDY nie zapomni!

Indeks
KOM010379
Producent
Egmont
Scenariusz
Marc Ellerby, Kyle Starks, Tini Howard, Josh Trujillo, Sarah Graley, Carlos Pacheco, Benjamin Dewey
Rysunki
CJ Cannon, Marc Ellerby, Andrew Maclean, Kyle Starks, Benjamin Dewey, Sarah Graley, Rii Abrego, Jarrett Williams, Pueste, Ian McGinty
Tłumaczenie
Jacek Drewnowski
Ilość stron
144
Oprawa
miękka ze skrzydłami
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
humor
parodia
science fiction
ISBN
9788328198685
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.