• -10%
POZYTYWKA tom 3 Tajemnice przeszłości
  • POZYTYWKA tom 3 Tajemnice przeszłości
  • POZYTYWKA tom 3 Tajemnice przeszłości
  • POZYTYWKA tom 3 Tajemnice przeszłości
  • POZYTYWKA tom 3 Tajemnice przeszłości

POZYTYWKA tom 3 Tajemnice przeszłości

34,99 zł
31,49 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,49 zł

Scenariusz Carbone, rysunki Gijé

Ilość
W magazynie

Trzeci tom opowieści o ośmioletniej Noli, która po matce odziedziczyła funkcję obrończyni Pandorii, niezwykłego świata, do którego przechodzi się przez magiczną pozytywkę. 

Nolę odwiedzają pandoriańscy przyjaciele. Chcą złapać intruza, który złamał zakaz przechodzenia między światami. Ale to dopiero początek ich kłopotów... Tą samą drogą przenoszą się do ludzkiej rzeczywistości trzy groźne stwory! Żeby zrozumieć, czego chcą nieproszeni goście, Nola musi poznać tajemnice przeszłości Pandorii. Rozpoczyna się niebezpieczna przygoda! 

Scenarzystką serii jest Francuzka o pseudonimie Carbone (właśc. Bénédicte Carboneill), która po wielu latach pracy jako nauczycielka postanowiła pisać dla dzieci. Tak powstały liczne książki dla najmłodszych oraz scenariusze do komiksów „Le Pass’Temps”, „Pozytywka”, „Dans les yeux de Lya” czy „Complots à Versailles”. 

Rysunki są dziełem urodzonego w Demokratycznej Republice Konga grafika Gijé (Jérôme Gillet), który wcześniej pracował w przemyśle reklamowym i przy produkcji filmów animowanych (m.in. „Barababor”). Historia o Noli jest jego pierwszym dużym projektem komiksowym. "

Indeks
KOM013409
Producent
Egmont
Scenariusz
Carbone
Rysunki
Gijé
Tłumaczenie
Maria Mosiewicz
Ilość stron
56
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
fantasy
magia
przygoda
EAN
9788328150386
ISBN
9788328150386
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.