• Produkt niedostępny
  • -10%
MYSZKA MIKI. Miki podróżuje w czasie

MYSZKA MIKI. Miki podróżuje w czasie

49,99 zł
44,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł

Scenariusz: Dab's
Rysunki: Fabrizio Petrossi

Ilość
Obecnie brak na stanie

Disnejowska Myszka Miki ma różne oblicza – nie tylko humorystyczne, znane z komiksów o Myszogrodzie. Kolekcja dzieł znanych europejskich autorów ukazuje Mikiego także jako detektywa, poszukiwacza dawnych cywilizacji czy wynalazcę. Przeżyj wraz z tym bohaterem niesamowite przygody!
Miki pracuje jako dziennikarz. Pewnego dnia dostaje szansę przeprowadzenia wywiadu z wynalazcami wehikułu czasu! Postanawia samemu wypróbować niezwykłą maszynę. Podczas wędrówki po epokach pozna słynnych ludzi, będzie ratował się przed piratami i spacerował po Srebrnym Globie, ale najbardziej utkwią mu w pamięci spotkania z natrętnym stworem o wielkich zębiskach! Czy Miki wyjdzie cało z niebezpiecznej podróży w przeszłość?

Autorami albumu „Miki podróżuje w czasie” są francuski scenarzysta o pseudonimie Dab’s (m.in. uwielbiane przez czytelników autorskie serie humorystyczne dla dzieci „Nino & Rébecca” oraz „Tony & Alberto”) i włoski rysownik Fabrizio Petrossi znany przede wszystkim z ilustrowania komiksów disnejowskich.

Indeks
KOM014724
Producent
Egmont
Scenariusz
Dab's
Rysunki
Fabrizio Petrossi
Tłumaczenie
Maria Mosiewicz
Ilość stron
56
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
przygoda
EAN
9788328155039
ISBN
9788328155039
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.