• Produkt niedostępny
  • -10%
MIKI I KRAINA PRADAWNYCH
  • MIKI I KRAINA PRADAWNYCH
  • MIKI I KRAINA PRADAWNYCH
  • MIKI I KRAINA PRADAWNYCH
  • MIKI I KRAINA PRADAWNYCH

MIKI I KRAINA PRADAWNYCH

49,99 zł
44,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 44,99 zł

Scenariusz Denis-Pierre Filippi, rysunki Silvio Camboni

Ilość
Obecnie brak na stanie

Disnejowski Miki ma różne oblicza – nie tylko humorystyczne, znane z komiksów o Myszogrodzie. Kolekcja dzieł znanych europejskich autorów ukazuje Mikiego także jako detektywa, poszukiwacza dawnych cywilizacji czy mistrza... powroźnictwa! Przeżyj wraz z tym bohaterem niesamowite przygody! Podniebnym światem, gdzie latające wyspy są jedynymi miejscami nadającymi się do zamieszkania, włada okrutny Fantomen. 

Przeciwko jego rządom powstają rebelianci z Gildii. Spokojny rzemieślnik Miki zostaje zmuszony, aby opowiedzieć się po którejś ze stron, ale że nie czuje się wojownikiem, wybiera własną drogę... Wraz z Minnie, będącą łowczynią bezpańskich wysp, oraz przyjacielem Goofym postanawiają odnaleźć mityczny kontynent Pradawnych. Na drodze naszych bohaterów nie zabraknie niebezpieczeństw ani wrogów. Dotrą tam, gdzie jeszcze nikt nie dotarł, ale czy odnajdą cel swoich poszukiwań? 

Autorami „Mikiego i krainy Pradawnych” są francuski scenarzysta Denis-Pierre Filippi i włoski rysownik Silvio Camboni, którzy od lat współpracują, tworząc znane na wielu rynkach europejskich serie fantastyczno-przygodowe „Niezwykła podróż”, „Gargouilles”, „Néfésis”.

Indeks
KOM012161
Producent
Egmont
Scenariusz
Denis-Pierre Filippi
Rysunki
Silvio Camboni
Tłumaczenie
Maria Mosiewicz
Ilość stron
64
Oprawa
twarda
Druk
kolorowy
Gatunek
przygoda
EAN
9788328149618
ISBN
9788328149618
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.