• -15%
NEW X-MEN tom 4 Planeta X

NEW X-MEN tom 4 Planeta X

99,00 zł
84,15 zł Zniżka 15%
Brutto

Scenariusz: Grant Morrison

Rysunki: Marc Silvestri, Phil Jimenez

Scenarzysta Grant Morrison (Doom Patrol, Animal Man, Invisibles, All-Star Superman) odważnie wprowadził drużynę Dzieci Atomu w XXI wiek. Zaczął od krwawego ataku na Genoshę, wyspę zamieszkaną przez mutantów, a później nie zwalniał tempa.

Mucha Comics przedstawia czwarty, ostatni tom opowieści nominowanej do nagrody Eisnera. Tym razem mistrzowi scenariuszy towarzyszą mistrzowie kreski – Phil Jimenez (Wonder Woman, Invisibles) oraz Marc Silvestri (Uncanny X-Men, Darkness).
X-Men od dawna ścierali się z genetycznym terrorystą znanym jako Magneto, Mistrz Magnetyzmu. Ścierali się z nim wiele razy, podczas gdy on przeciwstawiał się koncepcji Charlesa Xaviera dotyczącej pokojowego współistnienia ludzi i mutantów, twierdząc, że Ziemią powinni władać przedstawiciele homo superior. Gdy w końcu wszystkim się wydawało, że Magneto został pokonany raz na zawsze, ten tylko ukrył się, aby w tajemnicy planować kolejny atak. Czy mutanci zapobiegną jego planom zniszczenia całej rasy ludzkiej? W epilogu do opowieści snutej przez Granta Morrisona przenosimy się 150 lat w przyszłość. Jaka niesamowita siła grozi mutantom z przyszłości? I w jaki sposób wpłynie ona na wydarzenia toczące się obecnie?

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w New X-Men #146-154.

Indeks
KOM011522
Producent
Mucha Comics
Scenariusz
Grant Morrison
Rysunki
Marc Silvestri
Phil Jimenez
Tłumaczenie
Tomasz Sidorkiewicz
Ilość stron
256
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
superbohaterowie
ISBN
9788366589360
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.