• -20%
CZARNE NENUFARY

CZARNE NENUFARY

69,90 zł
55,92 zł Zniżka 20%
Brutto

Scenariusz: Michel Bussi, Fred Duval

Rysunki: Didier Cassegrain

Adaptacja kryminalnej powieści Michela Bussiego, która w 2011 stała się sensacją we Francji, wspięła się na szczyty list bestsellerów i otrzymała kilkanaście nagród dla najlepszego kryminału roku.

 W Giverny, miasteczku w którym Claude Monet spędził ostatnie lata życia, malując legendarne obrazy z nenufarami, zostaje odnalezione ciało. Nie ma wątpliwości, że doszło do morderstwa. Jest nawet podejrzany, ale sprawa okaże się bardziej skomplikowana niż początkowo sądził Laurenc Serenac, młody inspektor prowadzący śledztwo.

 Kluczem do rozwikłania zagadki będą trzy kobiety: utalentowana malarsko dziewczynka, ponętna nauczycielka i staruszka, która zdaje się wiedzieć wszystko o miasteczku i jego mieszkańcach. A Giverny ma swoje mroczne sekrety…

 „Czarne nenufary”, zachwycający w warstwie graficznej komiks Freda Duvala i Didiera Cassegraina, natychmiast po premierze podbił serca francuskich czytelników i listy bestsellerów. Jest w nim wszystko, co kochają miłośnicy kryminałów – skomplikowana i zaskakująca kryminalna zagadka, erotyczne napięcie, a nawet atrakcyjna lekcja historii sztuki.

Indeks
KOM09640
Producent
Marginesy
Rysunki
Didier Cassegrain
Tłumaczenie
Krzysztof Umiński
Ilość stron
144
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
kryminał
sensacja
ISBN
9788366500389
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.