• -10%
LOU! tom 1 Codziennik Wyd. zbiorcze

LOU! tom 1 Codziennik Wyd. zbiorcze

39,99 zł
35,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Scenariusz Julien Neel, rysunek Julien Neel

Pełna humoru i ciepła bestsellerowa seria o dorastającej dziewczynce.

Lou ma dziesięć lat, wychowuje ją samotna matka – pisarka, miłośniczka gier Nintendo i beznadziejna kucharka. Z dwoma paniami mieszka także kot, który w niemy, ale wyrazisty sposób wyraża swoje zdanie o wszystkim, co dzieje się wokół niego. Nie dziwi więc fakt, że życie Lou wygląda trochę jak w krzywym zwierciadle. Dziewczynka przeżywa wiele codziennych perypetii – ma wieczne kłopoty z porannym wstawaniem do szkoły, musi zmierzyć się z prezentacją na lekcji wychowawczej, doświadcza pierwszych miłosnych fascynacji i zawiera nowe znajomości. Zaczyna dorastać, idzie do gimnazjum i okazuje się, że życie nie jest takie proste, jak wydawało się, kiedy patrzyło się nań zza maminej spódnicy. Jednym słowem jest tu wszystko to, co przytrafić się może dziewczynie w wieku Lou.

Autorem serii jest francuski rysownik i scenarzysta Julien Neel, który za tom pierwszy Lou! otrzymał w 2005 roku nagrodę na Festiwalu Komiksowym w Angoulême.

Album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne:

- Codziennik

- Na końcu świata

- Cmentarzysko autobusów

Seria Lou! należy do linii wydawniczej KOMIKSY SĄ SUPER!, w której ukazują się również takie tytuły, jak: Ernest i Rebeka, Ptyś i Bill oraz Studio Tańca. Przedstawiamy w niej humorystyczne, świetnie narysowane i mądre komiksy dla dzieci, bestsellery na europejskim rynku wydawniczym.

Indeks
KOM06832
Producent
Egmont
Tytuł oryginalny
Lou! Journal Infime, Mortebouse, Le cimetière des autobus
Tłumaczenie
Elżbieta Dybcio-Wojciechowska
Ilość stron
152
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.