BLUE NOTE Ostatnie dni prohibicji (Okładka limitowana)

BLUE NOTE Ostatnie dni prohibicji (Okładka limitowana)

115,00 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 115,00 zł

Scenariusz: Mathieu Mariolle, Mickaël Bourgouin

Rysunki: Mickaël Bourgouin

Do końca epoki prohibicji pozostało 30 dni. Jack Doyle poprzysiągł sobie, że nigdy więcej nie stanie na ringu i nie będzie się już boksował dla pieniędzy. Alkohol, gangsterzy, cała ta „gangrena”, jak sam mówi – skończył z tym raz na zawsze. Przeszłość jednak nie chce go wypuścić ze szponów. Dla jednej walki Jack znów zanurza się w trzewia miasta, którego nienawidzi – ale które też kocha.

W tym samym czasie R.J., genialny gitarzysta, przyjeżdża do Nowego Jorku, aby spełnić swoje marzenie – nagrać płytę. Zaraz po przybyciu udaje mu się dostać pracę w klubie Dante’s Lodge. To dla niego ogromna szansa. Pracując tam, trzeba jednak przestrzegać pewnych zasad, o czym niebawem R.J. boleśnie się przekona. Podpisanie umowy to zobowiązanie – na śmierć i życie.

Blue Note autorstwa Mathieu Mariolle’a i Mickaëla Bourgouina przenosi czytelnika w czasy prohibicji, tuż przed jej likwidacją, do metropolii przeżartej alkoholem i mafijnymi intrygami. To prawdziwy kryminał, mieszczący się gdzieś pomiędzy dramatem gangsterskim „Dawno temu w Ameryce” („Once Upon a Time in America”) a serialem „Zakazane imperium” („Boardwalk Empire”).

Indeks
KOM013831
Producent
Lost in Time
Scenariusz
Mathieu Mariolle
Mickaël Bourgouin
Rysunki
Mickaël Bourgouin
Tłumaczenie
Marta Duda-Gryc
Ilość stron
148
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
dramat
historyczny
kryminał
EAN
9788367270076
ISBN
9788367270076
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.