• -20%
LOCKE & KEY Złoty wiek

LOCKE & KEY Złoty wiek

115,00 zł
92,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Scenariusz: Joe Hill

Rysunki: Gabriel Rodriguez

Przez pokolenia Locke’owie przemierzali mroczne korytarze Keyhouse, uwalniając jego cuda i tajemnice. W pięciu wyjątkowych historiach Joe Hill oraz Gabriel Rodriguez odkrywają przed czytelnikami minioną epokę, sprzed sagi "Locke & Key", wrzucając zupełnie nowych bohaterów w objęcia niepojętej grozy. Zwieńczeniem tego albumu jest przebojowy crossover z serią "Sandman".

W "Złotym Wieku" zostało zaprezentowane pięć prequelowych opowieści. "Mały świat", "Otwórz księżyc" oraz "Dźwięki muzyki" stanowią wprowadzenie dla nakreślonych z prawdziwym rozmachem, połączonych ze sobą historii: "Blady batalion" oraz "Piekła kres". W ostatniej z nich, będącej crossoverem z uniwersum Sandmana, pojawią się również Sen, Lucyfer, a także inne znane postaci.

Każdy z tych rozdziałów daje czytelnikom wgląd w życie przodków rodziny Locke z początku XX wieku. Korzystając z kluczy, muszą oni toczyć swoje mniejsze i większe walki. Czy to na potępieńczych polach Europy podczas I wojny światowej, czy w najgłębszych czeluściach piekieł, rodzina Locke desperacko stara się ochronić swój świat przed napływem mrocznych sił.

Indeks
KOM013904
Producent
Taurus Media
Scenariusz
Joe Hill
Rysunki
Gabriel Rodriguez
Tłumaczenie
Jakub Pietrasik
Ilość stron
232
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
ISBN
9788365465672
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.