• -20%
ODYSEJA LANFEUSTA tom 2

ODYSEJA LANFEUSTA tom 2

119,99 zł
95,99 zł Zniżka 20%
Brutto

Scenariusz Scotch Arleston, rysunek Didier Tarquin

Dalsze dzieje Lanfeusta, największego bohatera w dziejach Troy, który powrócił z kosmosu na rodzinną planetę. Lanfeust wolałby spokojnie żyć na wsi, ale los sprawia, że nieustannie musi brać na siebie odpowiedzialne zadanie ratowania świata. Na szczęście wspierają go cztery nowe żony. Razem docierają do namorzynowych lasów południowego krańca kontynentu, żeby zdobyć pyłek kwiatowy do uzdrowienia Magohamotha, istoty odpowiedzialnej za istnienie magii na Troy.

Tymczasem w Eckmulu rządzi okrutna demonica Lilit, która zamierza sprowadzić z kosmosu swoich równie krwiożerczych krewnych. Aby tego dokonać, musi odebrać Magohamothowi jego moc, wyrusza więc na poszukiwania mitycznego zwierzęcia. Kroki demonicy śledzi wesoły troll Hebius, a pomagają mu najważniejsi mędrcy z Eckmulu. Zbliża się czas ostatecznej konfrontacji z Lilit – Pożeraczką Światów! Wszystkie serie rozgrywające się w świecie Troy (Trolle z Troy czy Zdobywcy Troy) wymyślił słynny francuski scenarzysta Christophe Arleston. 

Autorem rysunków do Odysei Lanfeusta jest Didier Tarquin, twórca ilustracji także do innych opowieści o tym samym bohaterze: Lanfeust z Troy i Lanfeust w kosmosie.

Producent
Egmont
Tytuł oryginalny
Lanfeust Odyssey L'énigme Or-Azur 1re + 2de partie, Le banni d'Eckmül, La grande traque, Le Piège des sables
Scenariusz
Scotch Arleston
Rysunki
Didier Tarquin
Tłumaczenie
Maria Mosiewicz
Ilość stron
252
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.