• Produkt niedostępny
  • -10%
OSIEDLE SWOBODA Niedźwiedź

OSIEDLE SWOBODA Niedźwiedź

39,90 zł
35,91 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,92 zł

Scenariusz Michał „Śledziu” Śledziński, rysunki Kamil Kochański

Ilość
Obecnie brak na stanie

Każdy porządny bestseller musi w dzisiejszych czasach doczekać się sequeli, prequeli, a nawet spin-offów. Dotyczy to oczywiście również komiksów, w tym legendarnego „Osiedla Swoboda” Michała „Śledzia” Śledzińskiego. Dwa pierwsze zbiorcze wydania sprzedały się, zanim wszyscy zainteresowani zdążyli je kupić, a podobny los czeka z pewnością wydanie trzecie. Ten sukces wymagał kapitalizacji, i oto jest – pierwszy oficjalny spin-off „Osiedla” pod tytułem „Niedźwiedź”!

Niedźwiedź, dla znajomych „Dźwiedziu”, to jedna z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci z „Osiedla Swoboda”. Wikipedia opisuje go tak: „niski, silny, niemający oporów z wykorzystywaniem przemocy do rozwiązywania problemów. Źródło najdziwniejszych pomysłów na zarobienie pieniędzy. Widziany ostatni raz trzeźwy około marca 1996 roku”.

Opowieści o nim zaczęły ukazywać się jeszcze w magazynie „Produkt”, gdzie ponad dekadę temu cała historia się zaczęła. Albumowy „Niedźwiedź” w równych częściach składa się z materiału archiwalnego i premierowego. Scenariusz „Niedźwiedzia” napisał Śledziu, zarządca całego „Osiedla”, a całość fantastycznie narysował Kamil „Kurt” Kochański.

Producent
Kultura Gniewu
Scenariusz
Michał Śledziński
Rysunki
Kamil Kochański
Ilość stron
80
Oprawa
twarda z obwolutą
Papier
kredowy
Druk
czarno-biały
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.