• -10%
PRZYBYSZ
  • PRZYBYSZ

PRZYBYSZ

89,90 zł
80,91 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 71,92 zł

Scenariusz i rysunki Shaun Tan

Ilość
W magazynie

Mężczyzna po raz ostatni czule całuję swoją żonę i córkę, by za chwilę wejść na pokład statku, którym przemierzy ocean. To bolesne rozstanie jest początkiem najważniejszej podróży w jego życiu – opuszcza dom w poszukiwaniu nowego, lepszego miejsca dla swojej rodziny.

Kiedy w końcu zejdzie na ląd jego oczom ukaże się absolutnie niezwykły świat. Zamieszkały przez mówiących w dziwnym języku ludzi, pełen fantastycznych stworzeń i zapierających dech w piersiach budowli. I choć często towarzyszyć będzie mu uczucie zagubienia, w końcu obudzi się w nim nadzieja.

Shaun Tan, przy pomocy zachwycających ilustracji i wyjątkowego daru opowiadania wyłącznie obrazem, potrafił w przekonujący sposób oddać uczucia towarzyszące emigrantom – obcym w obcym kraju.

Co pcha tak wielu ludzi do porzucenia wszystkiego i podjęcia samotnej wyprawy do nowego, tajemniczego kraju; miejsca, gdzie brak  rodziny i przyjaciół, gdzie wszystko jest bezimienne, a przyszłość - niepewna? Ta niema powieść graficzna opowiada historię każdego takiego migranta, uchodźcy, czy wysiedleńca i zarazem stanowi hołd wobec wszystkich, którzy podjęli to wyzwanie.

Komiks Shauna Tana obywa się bez słów i trudno też znaleźć słowa, które w pełni oddałyby jak piękną, pod każdym względem, jest opowieścią.

Indeks
KOM03796
Producent
Kultura Gniewu
Scenariusz
Shaun Tan
Rysunki
Shaun Tan
Ilość stron
128
Oprawa
twarda
Papier
offsetowy
Druk
kolorowy
Wydanie
IV
EAN
9788364858253
ISBN
9788364858253
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.