• -20%
CZERWONY PINGWIN MUSI UMRZEĆ część 1

CZERWONY PINGWIN MUSI UMRZEĆ część 1

39,90 zł
31,92 zł Zniżka 20%
Brutto

Scenariusz i rysunki Michał „Śledziu” Śledziński, wydawca Kultura Gniewu, stron 52, papier kredowy, druk kolorowy, oprawa twarda.

Najnowszy komiks Michała „Śledzia” Śledzińskiego, autora słynnego „Osiedla Swoboda”, czy „Na szybko spisane”. Tym razem rysownik i scenarzysta zabiera czytelnika w szaloną podróż z załogą statku kosmicznego Śpiący Prosiak.
Jego załoga – kapitan Budo, Momo de Momos, Bebetto oraz Wiśnia – znalazła się w dość nieciekawym położeniu. Po starciu z Papugatą, międzygwiezdnym łotrem i piratem (co nie zawsze idzie w parze) straciła swój statek i będzie musiała bardzo się postarać, żeby go odzyskać. Przy sprzyjających wiatrach być może uratują również System i wszystkie zamieszkujące go stworzenia. Ale to nie jest powiedziane.
Fantastycznie narysowany i pełen niesamowitych przygód „Czerwony Pingwin musi umrzeć” to swoisty hołd Śledzia dla popkultury – animowanych filmów i seriali, gier wideo i oczywiście komiksów. W jego warstwie graficznej widać nawiązania zarówno do mangi, jak i legendarnych albumów Tadeusza Baranowskiego.

Producent
Kultura Gniewu
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.