• -10%
TUNELE

TUNELE

89,90 zł
80,91 zł Zniżka 10%
Brutto

Scenariusz: Rutu Modan

Rysunki: Rutu Modan

Pełna zwrotów akcji historia przypominająca wyprawy poszukiwaczy skarbów. Opowieść ta, podobnie jak starożytne inskrypcje, zawiera w sobie wiele ukrytych tropów pozwalających trafić w zupełnie nieoczekiwane miejsca.

Gdy znany kolekcjoner antyków postanawia przekazać swoje zbiory uniwersytetowi, okazuje się, że ma w nich coś tak wartościowego, że może to zmienić historię, albo poważnie wstrząsnąć międzynarodowymi relacjami. Tylko jedna osoba wie, jaką informację niesie ze sobą tajemnicza inskrypcja i dokąd prowadzi. Rozpoczyna się wyścig z czasem, a każdy z bohaterów opowieści może wiele zyskać lub jeszcze więcej stracić, pozostając w tyle.

Rutu Modan sięga do motywu poszukiwań mitycznego skarbu i sprawdza, co kryje się za trudnym do poskromienia pragnieniem odkrycia tajemnicy. Autorka „Ran wylotowych” i „Zaduszek” zastanawia się też, w jakim stopniu badanie historii jest uwikłane w politykę czy ekonomię oraz gdzie leży granica mistyfikacji i wykorzystywania nauki do własnych celów.

Zagłębianie się w przeszłość odbywa się w „Tunelach” także na bardzo indywidualnym poziomie dla każdego z bohaterów, a kolejne kadry odsłaniają ukryte motywacje i pragnienia skłaniające ich do działania. Kto odniesie sukces, kto się zemści, a kto przejdzie na kolejny poziom wtajemniczenia?

Indeks
KOM014921
Producent
Kultura Gniewu
Scenariusz
Rutu Modan
Rysunki
Rutu Modan
Tłumaczenie
Gregory Zvika Portnoy
Zuzanna Solakiewicz
Ilość stron
284
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
akcja
przygoda
EAN
9788367360173
ISBN
9788367360173
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.