• -10%
LALKARZ tom 2 Zjednoczenie

LALKARZ tom 2 Zjednoczenie

29,90 zł
26,91 zł Zniżka 10%
Brutto

Autor: Katarzyna Lisowska

Sztuka – spleciona z pajęczyny kłamstw, z pustych obietnic i chorych pragnień – właśnie się rozpoczyna. Aktorzy, pod czujnym okiem Czarnego Dżina, zajmują swoje miejsca na scenie.

Zwiastun z nieba, Złe Oko, stanowi już bardzo realne zagrożenie. Żaden z Lordów nie wątpi, że uderzenie komety zapoczątkuje kolejny niespokojny okres w dziejach świata. Lalkarze, pod przewodnictwem Sagi, stają w obronie swego dominium. Czy dzięki przymierzu z jaszczurami zdobędą również przychylność boga-krokodyla, Wielkiego Nashersourdyliana?

Reza – nieświadomy władzy, jaką mają nad nim lalkarskie sznurki – dąży do pojednania z reptilianami. Jednak pierwsze spotkanie całkowicie rujnuje jego wyobrażenia o dzikich pobratymcach.

Bezpieczeństwo Behaara na Latającej Wyspie jest coraz bardziej zagrożone. Czas na podjęcie ostatecznej decyzji. Czy dla ratowania własnej skóry ifryt poświęci życie człowieka, z którym łączy go coś więcej niż zawarta umowa? Jego wybór może okazać się niezwykle istotny w planach Zjednoczenia Czarnego Dżina.

Indeks
KOM07742
Producent
Kotori
Autor
Katarzyna Lisowska
Ilość stron
364
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Papier
offsetowy
Druk
czarno-biały
Gatunek
fantasy
yaoi / boys love
Liczba tomów
4, seria zakończona
EAN
9788363650254
ISBN
9788363650254

Pozostałe produkty z serii

chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.