• -20%
MENEDŻER SAMURAJ Intucja jako klucz do sukcesu

MENEDŻER SAMURAJ Intucja jako klucz do sukcesu

45,00 zł
36,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Autor Reinhard Lindner, wydawca Kurhaus Publishing, oprawa twarda, stron 272.

Japońscy samuraje w sposób doskonały posługiwali się intuicją, a ta odgrywa bardzo istotną rolę w zarządzaniu. Wartości takie jak honor, szacunek, odwaga, zdecydowanie i uprzejmość przez stulecia zapewniały samurajom najwyższy prestiż społeczny. W książce "Menedżer Samuraj" Reinhard Lindner adaptuje tę wiedzę do nowoczesnego zarządzania i oferuje praktyczne rady - możliwe do natychmiastowego zastosowania - na temat tego, jak podążając śladami samurajów, odnieść sukces.

  Wiele współczesnych koncernów japońskich, odnoszących sukcesy na całym świecie, ma korzenie w dawnych rodzinach samurajskich. Gospodarczy awans Japonii po wojnie słusznie przypisuje się duchowi tych ludzi. Opierając się na swoich, cieszących się dużym powodzeniem, seminariach dla kadry kierowniczej i sprzedawców, austriacki doradca biznesowy i trener zarządzania Reinhard Lindner zdradza tajemnicę ich sukcesu.
  To świetna lektura, która pomoże współczesnym menedżerom rozwiązywać najważniejsze problemy, jakie napotykają w złożonym świecie negocjacji handlowych i zarządzania organizacjami.

chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.