• -30%
ZDROWY JAK JAPOŃSKIE DZIECKO

ZDROWY JAK JAPOŃSKIE DZIECKO

34,90 zł
24,43 zł Zniżka 30%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,43 zł

Autor Naomi Moriyama, tłumaczenie Mojkowska Katarzyna, wydawca Muza, stron 304, oprawa miękka.

(po zalaniu)

W tej inspirującej książce małżeństwo-zespół, który tworzą urodzona i wychowana w Japonii Naomi Moriyama oraz Williama Doyle, analizuje dowody na to, że mali Japończycy cieszą się najlepszym zdrowiem na świecie, oraz zbiera wnioski w formie kilku praktycznych porad, jakie mogą zastosować rodzice, by zadbać o zdrowie swojego dziecka. Wszyscy pragniemy, by nasze dzieci były zdrowe i szczęśliwe, lecz w wielu rodzinach temat jedzenia przeistoczył się w pole bitwy, stając się źródłem sporów i nieporozumień.

Dzięki tej książce odkryjesz:

w jaki sposób, za pomocą drobnych zmian zamiast wielkich rewolucji, zmienić rodzinne posiłki i sprawić, że będą zdrowsze,
dlaczego nie powinno się demonizować żadnych produktów spożywczych,
jak ważne jest regularne podawanie dzieciom nowych potraw – i w jaki sposób to robić, by osiągnąć sukces,
czemu pozwalanie dzieciom, by samodzielnie nakładały sobie porcje – i angażowały się w przygotowanie jedzenia – zaszczepia im dobre nawyki,
jak pielęgnować szeroko pojęty zdrowy styl życia, który zachęca do utrzymania zdrowej postawy wobec jedzenia i aktywności fizycznej przez całe życie.

Pomogą ci w tym wskazówki specjalistów w dziedzinie zdrowia i lekarzy oraz obszerne, praktyczne porady, a także dział z przepisami kulinarnymi.

Indeks
KOM04653
Producent
Muza
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.