• -10%
  • Nowy
OBECNOŚĆ: Ukochana
  • OBECNOŚĆ: Ukochana
  • OBECNOŚĆ: Ukochana
  • OBECNOŚĆ: Ukochana
  • OBECNOŚĆ: Ukochana

OBECNOŚĆ: Ukochana

69,99 zł
62,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 62,99 zł

Scenariusz: David L. Johnson-McGoldrick, Rex Ogle

Rysunki: Garry Brown

Ilość
W magazynie

Poznajcie Jessicę. Pozornie zwyczajną studentkę, która właśnie wraca na uczelnię po feriach zimowych, dręczona niepewnością w związku ze słabymi ocenami w zeszłym semestrze, koniecznością stanięcia twarzą w twarz z chłopakiem, z którym wolałaby się nie przespać… i narastającym przekonaniem, że jest obserwowana przez istotę, która zna jej najgłębiej skrywany, najmroczniejszy sekret. To niepokojące uczucie stanowi zaledwie wstęp do serii przerażających wydarzeń, które są albo efektem pogarszającego się stanu psychicznego Jessiki, albo czegoś innego… czegoś demonicznego.

Zanurzcie się w przerażającą opowieść o tajemnicy, szaleństwie i opętaniu, której autorami są Rex Ogle i David L. Johnson-McGoldrick, scenarzysta filmu „Obecność – Na rozkaz diabła”, z zapierającymi dech w piersi ilustracjami Garry’ego Browna („Babyteeth”, „Nightwing”). Poznajcie także pięć krótszych, mrożących krew w żyłach opowieści autorstwa Scotta Snydera, Denysa Cowana, Juana Ferreyry, Tima Seeleya i Kelleya Jonesa i wielu innych piekielnie utalentowanych artystów z branży komiksowej! Komiks dla dorosłych.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „DC Horror Presents: The Conjuring: The Lover” #1–5.

Indeks
KOM018504
Producent
Egmont
Scenariusz
David L. Johnson-McGoldrick
Rex Ogle
Rysunki
Garry Brown
Tłumaczenie
Zofia Sawicka
Ilość stron
136
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
horror
EAN
9788328162686
ISBN
9788328162686
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.