• -10%
SAGA tom 11
  • SAGA tom 11
  • SAGA tom 11
  • SAGA tom 11
  • SAGA tom 11

SAGA tom 11

85,00 zł
76,50 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 76,50 zł

Scenariusz: Brian K. Vaughan

Rysunki: Fiona Staples

Ilość
W magazynie

SAGA autorstwa duetu wielokrotnych zdobywców Nagrody Eisnera, FIONY STAPLES i BRIANA K. VAUGHANA, to pełna rozmachu opowieść o dziewczynce imieniem Hazel i jej wciąż ewoluującej rodzinie. W najnowszej odsłonie samotna matka Alana i jej dzieci walczą o resztki, żeby przeżyć, podczas gdy bogaci i wpływowi ścigają się o nowe sojusze w niekończącej się wojnie, wyniszczającej wszechświat. 

„Saga powraca i natychmiast pokazuje, dlaczego jest uważana za najlepszy komiks tego pokolenia, gładko kontynuując opowieść o przygodach alany i hazel, opowieść szczerą, gwałtowną i pełną seksu, do jakiej czytelnicy już się przyzwyczaili”.

- Screen Rant

„kolejny udany powrót po przerwie do komiksowej historii. To zapewne jedna z opowieści, które najlepiej przypominają, co oznacza wieczna wojna, pod wpływem, jak się wydaje, wybuchu nowej wojny w naszym prawdziwym świecie”. 

- The Beat

„saga należy do najpiękniejszych historii romantycznych wszech czasów. Rysunki fiony staples budzą do życia świat pięknych postaci i scenerii, których żadna adaptacja nie zdołałaby odtworzyć”.  

- Washington Square News

Indeks
KOM018040
Producent
Mucha Comics
Scenariusz
Brian K. Vaughan
Rysunki
Fiona Staples
Tłumaczenie
Jacek Drewnowski
Ilość stron
168
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
nadprzyrodzone
science fiction
EAN
9788367571272
ISBN
9788367571272
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.