• -10%
MAMUŚKI
  • MAMUŚKI

MAMUŚKI

55,00 zł
49,50 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,50 zł

Scenariusz: Yeong-Shin Ma
Rysunki: Yeong-Shin Ma

Ilość
W magazynie

Lee Soyeon, Myeong-ok, Yeonsun i Yeonjeong są matkami po pięćdziesiątce. Lee Soyeon jest po rozwodzie i trwa w nieszczęśliwym związku, Myeong-ok ma romans z młodszym mężczyzną, Yeonsun ma pecha do mężczyzn, trafiając na takich, co bardziej interesują się jej pieniędzmi, a Yeonjeong, której mąż cierpi na zaburzenia erekcji, ma na oku znajomego z siłowni. Znudzone konwencjonalnymi romantycznymi igraszkami biorą udział w odważnych przygodach seksualnych i wypadach, kończących się nocnymi klubami, motelami, a nawet okazjonalnymi bójkami w zaułkach.
Tą mrocznie zabawną manhwą Ma Yeong-shin przeciwstawia się normom tradycyjnej koreańskiej narracji rodzinnej, oferując w zamian odświeżająco szczerą historię grupy matek w średnim wieku, które tęsknią za czymś więcej niż przeciętni mężczyźni w ich życie mogą wnieść. Pomimo ich mniej niż pożądanych prac, pensji, mężów i chłopaków te kobiety odważnie torują sobie drogę przez życie zabawami i przygodami, które zwykle przypisuje się dwudziestoparolatkom.

Ma Yeong-shin – ur. się w 1982 r. w Seulu. Zadebiutował w 2007 r., ale karierę rozwinął od 2015, pisząc webtoony. Po utracie sporej sumy na bitcoinach rozpoczął produkcję webtoonów, rekrutując wielu rysowników i pisarzy. Opublikował do tej pory 9 książek. Mamuśki to jego największy sukces. Komiks zdobył jedną z najbardziej prestiżowych nagród dla komiksów – Nagrodę Harveya.

Indeks
KOM015325
Producent
Kwiaty Orientu
Scenariusz
Yeong-Shin Ma
Rysunki
Yeong-Shin Ma
Tłumaczenie
Marzena Stefańska-Adams
Ilość stron
372
Oprawa
miękka
Papier
offsetowy
Druk
czarno-biały
Gatunek
okruchy życia
społeczno-obyczajowa
EAN
9788366658301
ISBN
9788366658301
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.