RICK I MORTY Porąbana sztuka

RICK I MORTY Porąbana sztuka

99,99 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,99 zł

Autor: James Siciliano, Justin Roiland 

"Rick i Morty. Porąbana sztuka" to połączenie nieprzeciętnych pomysłów na funkcjonowanie rzeczywistości razem z niecodziennym humorem jest główną domeną uniwersum Ricka, najwybitniejszego człowieka we Wszechświecie, oraz jego wnuka Morty'ego - 14-latka, który ma niesamowite możliwości odkrywania tajemnic alternatywnych rzeczywistości dzięki umiejętnościom i nieskończonej, wręcz boskiej wiedzy swojego dziadka.

Jeżeli szukasz spokojnej i przewidywalnej opowieści z poprawnymi politycznie żartami, którą mógłbyś oglądać razem z młodszymi widzami, to ta seria nie jest dla ciebie. Świat tytułowych bohaterów jest pełen czarnego humoru i ironii, ale nie brakuje w nim momentów, po których najlepszym rozwiązaniem byłoby rozłożenie późnym wieczorem krzesła na balkonie, przytulenie dłońmi kubka z ciepłą herbatą, wpatrywanie się w niebo i rozmyślanie nad istotą rzeczy (tych ważnych i tych, które znaczenia nie mają).

Niniejsza książka zawiera tony materiałów, nad którymi producenci serii pracowali przy tworzeniu swojego dzieła. Encyklopedia ta znajdzie użytek nie tylko w rękach osób, które są fanami serialu, ale może być również świetnym pretekstem do zapoznania się z nim. "Rick i Morty. Porąbana sztuka" autorstwa Jamesa Siciliana i Justina Roilanda mieści niezliczone ilustracje, materiały dodatkowe w postaci szkiców i rysunków, a także własnoręcznie pisane notatki twórców. Każda strona zaprowadzi nas do miejsc, które wyjaśnią więcej niż sam serial. To okazja do zajrzenia za kulisy powstawania rysunków, różnych pomysłów i koncepcji, które przez swoją masę i powierzchnię merytoryczną nie mogły być wykorzystane w krótkich, 20-minutowych odcinkach.

Justin Roiland to amerykański aktor dubbingowy, pisarz, producent, reżyser oraz współautor serii "Rick i Morty". James Siciliano również ma duży wpływ na to, jaki kształt przyjmuje serial i wizerunki bohaterów, o czym świadczy widniejące na książce jego nazwisko.

Indeks
KOM013958
Producent
Egmont
Autor
James Siciliano
Justin Roiland
Ilość stron
224
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
humor
parodia
science fiction
EAN
9788328146020
ISBN
9788328146020
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.