• -50%
BBPO Piekło na Ziemi tom 4

BBPO Piekło na Ziemi tom 4

119,99 zł
60,00 zł Zniżka 50%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 60,00 zł

Scenarzysta: Mike Mignola, John Arcudi, Cameron Stewart, Chris Roberson

(Po zalaniu)

Kolejny tom zakrojonych na ogromną skalę działań agentów Biura Badań Paranormalnych i Obrony, którzy chronią ludzkość przed wrogami nie z tego świata. 

BBPO wciąż broni Ziemi przed apokaliptycznymi monstrami Ogdru Hem. Walki toczą się od Japonii po Amerykę. Kate Corrigan zostaje opętana. Profesor O’Donnell okazuje się przydatny nie tylko w archiwum, ale też w bezpośrednim starciu z potworami. Johann prowadzi agentów na krwawe wyprawy po spustoszonych ziemiach. Howards odkrywa kolejne sekrety swej hiperborejskiej przeszłości. Pojawiają się również nowe pierwszoplanowe postaci wśród pracowników BBPO. Agentka terenowa Ashley Strode pomaga wiekowemu egzorcyście wygnać demona, dzięki czemu poznaje tajemne rytuały i zyskuje moc przechodzenia do świata duchowego. Wiedza ta przyda się jej w dalszej walce z piekielnymi istotami. Zobaczymy też pierwszą odważną akcję nastoletniego Hellboya! 

Twórcą pomysłu serii i jej współscenarzystą jest Mike Mignola, autor cyklu „Hellboy”. John Arcudi od lat jest głównym scenarzystą „BBPO”. Rysunki są dziełem kilku autorów, m.in. Laurence’a Campbella, grafika znanego z takich komiksów jak „Punisher” czy „Mroczna wieża”.

Indeks
KOM09958
Producent
Egmont
Scenariusz
Mike Mignola, John Arcudi, Cameron Stewart, Chris Roberson
Tłumaczenie
Jacek Drewnowski
Ilość stron
420
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
EAN
9788328141162
ISBN
9788328141162
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.