• -30%
IRON DEVIL Żelazny Diabeł

IRON DEVIL Żelazny Diabeł

69,90 zł
48,93 zł Zniżka 30%
Brutto

Scenariusz i rysunki Frank Thorne

Żelazny Diabeł  to saga o losach dwóch bezpruderyjnych blondynek, złączonych przeznaczeniem, lecz podzielonych eonami. Gdy obumiera XX wiek, a nadejście nowego millennium świętuje się w najlepszych nowojorskich burdelach, te dwie przeklęte córy Wenus stają się jednością.  Towarzyszący temu diaboliczni emisariusze, potężni nekromanci, a także  trawieni nieziemskim pożądaniem śmiertelnicy wyzwalają spiralę wydarzeń całkowicie wymykających się kontroli rozumu.

Żelazny Diabeł to komiks noszący cechy idealnych kochanków: jest piękny, perwersyjny i popieprzony. Ocieka seksem i przemocą, rzuca na bruk symbole prawości, plącze drogowskazy na ścieżce duchowego oświecenia, powala absurdalnym, czarnym humorem.

Żelazny Diabeł to dzieło genialnego i legendarnego autora (znanego m.in z serii komiksów o Czerwonej Sonji) – Franka Thorne’a, którego wyobraźnia zmienia najpodlejszy ściek w krainę czarów.

Wydanie łączy oryginalną serię, jej kontynuację zatytułowaną Diabelski Anioł oraz zwieńczenie ich obu, zainspirowane burzliwą akcją w pewnym sklepie komiksowym w Oklahomie, która na zawsze zapisała się w historii amerykańskiej walki z cenzurą.

Tylko dla bardzo, bardzo dorosłego i zdrowo zdystansowanego czytelnika.

Indeks
KOM08409
Producent
Planeta Komiksów
Scenariusz
Frank Thorne
Rysunki
Frank Thorne
Tłumaczenie
Maria Lengren
Ilość stron
160
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
czarno-biały
Od lat
18+
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.