• -30%
FANTASY KOMIKS nr 7

FANTASY KOMIKS nr 7

19,99 zł
13,99 zł Zniżka 30%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,99 zł

Scenariusz Christophe Arleston, Jean-Charles Gaudin, Cedric Le Roy, Augustin Rogeret, Tristan Roulot, rysunki Adrien Floch, Frederic Peynet, Philippe Pellet, Ludwig Alizon, Augustin Rogeret, Corentin Martinage

(po zalaniu)

Siódmy tom comiesięcznej antologii komiksów fantasy. Każdy tom antologii zawiera trzy albumy z różnych serii autorstwa znanych twórców zachodnioeuropejskich, a także humorystyczne stripy.

W tym tomie "Fantasy komiks":

Kontynuacje serii:

Lasy Opalu tom 5 - Seria napisana przez Christophe'a Arlestona (serie ze świata Troy), a zilustrowana przez Philippe'a Pelleta (Les Guerriers). Darko i jego bliscy wydostali się z lochów władcy miasta Nenuf, ale wciąż muszą uciekać przed wojskami okrutnych kapłanów Światła. Teraz przedzierają się przez dżunglę na pograniczu Pięciu Królestw i wrogiego im Cesarstwa Mardozu. Usiłują znaleźć zagubione w deszczowym lesie miasteczko Jedenaście Korzeni. Właśnie tam spodziewają się dostać wskazówkę, gdzie należy szukać kryjówki Tytanów, dzięki którym do świata Opalu powróci dobro i sprawiedliwość.

Zaraza tom 2 - Seria napisana przez francuskiego scenarzystę Jean-Charlesa Gaudina (twórcę znanych cykli Marlysa i Garous), a narysowana przez Frédérica Peyneta (Les Apatrides i Toran). Wyprawa wojowników z różnych plemion zamieszkałych nad wielką rzeką podąża w nieznane, aby odnaleźć źródło śmiertelnej zarazy. Do Oldisów i Buruwnów dołączają nawet przedstawiciele zwykle trzymającego się na uboczu ludu Albintów. Ekspedycja wkracza na Szare Ziemie, kontrolowane przez bezlitosnych najemników Bromsów. Komu jednak służą Bromsi? Jeśli bohaterowie się tego dowiedzą, odkryją też prawdziwą przyczynę zarazy.

Rozbitkowie z Ythaq tom 5: Scenariusz autorstwa sławnego Christophe'a Arlestona (serie ze świata Troy), a rysunki - Adriena Flocha (Sloka). Garstka rozbitków z ziemskiego statku kosmicznego dociera wreszcie na północne rubieże świata Ythaq, gdzie spoczywa główna część wraku ich macierzystego liniowca. Niestety, jest oblężona przez hordy barbarzyńskiego wodza Kengisa. Ten zaś zamierza zawładnąć statkiem i tajemnicami nowoczesnej technologii. Sytuację bohaterów komplikuje fakt, że ich stary wróg, wódz tubylczych najemników Dżokas, okazuje się bardzo bogatym i wpływowym Ziemianinem. Jak i po co znalazł się przed laty na tej zagubionej w bezmiarze kosmosu planecie? Odpowiedź na to pytanie okaże się kluczem do wyjaśnienia tajemnicy świata Ythaq.

Stripy humorystyczne:

Gobliny - krótkie opowieści o złośliwych i głupawych stworach, które mają wielkie marzenie: chcą zostać bohaterami z legend.

Heroic Pizza - także w światach fantasy wszyscy lubią pizzę. A jej dostawcy mogą być pewni, że przeżyją pełne magii przygody.

Barbok i Blondella - wydawałoby się, że łakomy smok i czekająca na prawdziwą miłość księżniczka to niezbyt dobrana para przyjaciół. Ale pozory mylą!

Oraz artykuł: Podróże po Akbarze - Prezentacja jednej z najsławniejszych serii fantasy, W poszukiwaniu Ptaka Czasu, popularnego scenarzysty i rysownika Regisa Loisela. W kolekcji Klubu Świata Komiksu właśnie ukazał się najnowszy tom tego cyklu, Droga Łowcy.

Indeks
KOM06479
Producent
Egmont
Tłumaczenie
Agnieszka Labisko, Maria Mosiewicz, Katarzyna Wójtowicz, Magdalena Cholewa
Ilość stron
160
Oprawa
miękka
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Kolor
Crazytoons, Christian Goussale, Esteban
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.