• -30%
POŻOGA tom 1
  • POŻOGA tom 1
  • POŻOGA tom 1

POŻOGA tom 1

45,00 zł
31,50 zł Zniżka 30%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,50 zł

Scenariusz Jean-David Morvan, rysunek Rey Macutay, wydawnictwo Taurus Media, stron 48, oprawa twarda, papier kredowy, druk kolorowy.

Uwaga: komiks posiada ubicie na tyle oprawy.

Ilość
W magazynie

Przyszłość. Wydaje się że zniknęły z powierzchni Ziemi wszelkie ślady technologii. Dwie wrogie armie stają twarzą w twarz w bitwie o starożytną miejscowość La Cadiere d’Azur, w której jedna z nich ukrywa relikt przeszłości. "Maszynę". Na czele drugiej armii, wrogiej powrotowi technicznego postępu stoi mityczny "Patriarcha" który pamięta czasy kiedy 100 lat temu, w 2052 roku żył w szczęśliwym, rządzonym przez potężną technologię świecie. Świecie, który nagle rozpadł się w wyniku gigantycznej katastrofy.

Trzyczęściowa seria postapokaliptyczna autorstwa Morvana (scen.), znanego m.in. z kultowej serii Armada i Macutay’a (rys.).
Scenariusz komiksu powstał w oparciu o słynną książkę (Ravage, wyd. po raz pierwszy w 1943) autorstwa francuskiego wizjonera S-F Rene Barjavel’a. W twórczości Barjavel’a często przewijał się motyw katastrofy, która przerywa bieg wydarzeń a ludzkość musi budować świat na nowo. W efekcie postęp techniki, nauki oraz współczesny indywidualizm zamiast napawać optymizmem budzi lęk.
Trzyczęściowa seria postapokaliptyczna autorstwa Morvana (scen.), znanego m.in. z kultowej serii Armada i Macutay’a (rys.).
Scenariusz komiksu powstał w oparciu o słynną książkę (Ravage, wyd. po raz pierwszy w 1943) autorstwa francuskiego wizjonera S-F Rene Barjavel’a. W twórczości Barjavel’a często przewijał się motyw katastrofy, która przerywa bieg wydarzeń a ludzkość musi budować świat na nowo. W efekcie postęp techniki, nauki oraz współczesny indywidualizm zamiast napawać optymizmem budzi lę

 

Indeks
KOM05426
Producent
Taurus Media
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.