• -30%
NIESŁYCHANE LOSY IVANA KOTOWICZA tom 2 Zamek Rybiej Dynastii
  • NIESŁYCHANE LOSY IVANA KOTOWICZA tom 2 Zamek Rybiej Dynastii

NIESŁYCHANE LOSY IVANA KOTOWICZA tom 2 Zamek Rybiej Dynastii

39,90 zł
27,93 zł Zniżka 30%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 27,93 zł

Scenariusz Kajetan Kusina, rysunek Michał Ambrzykowski 

Ilość
W magazynie

W swoim krótkim życiu Ivan Kotowicz był świadkiem wielu niezwykłych zjawisk, ale niezmierzone tereny radzieckiej Rosji skrywają jeszcze niejedną tajemnice. Od wydarzeń mających miejsce w pierwszym tomie minęło kilka lat, a nasz bohater obudził się w świecie znacząco różniącym się od tego, który znał. Czy wpojone przez ojca zasady i niezłomny hart ducha wystarczą mu, aby wyjść cało z czyhających na niego niebezpieczeństw?

W nowej części przygód Ivana Kotowicza, zatytułowanej „Zamek rybiej dynastii”, czytelnicy ponownie znajdą unikalną mieszankę gatunków, która wraz z intrygująca fabułą i charakterystycznymi rysunkami przyczyniła się do sukcesu poprzednika.

    Komiks „Niesłychane Losy Ivana Kotowicza” powstał w celu zapełnienia pewnej luki na rodzimym rynku. Chcieliśmy stworzyć tytuł przygodowy mający na celu dostarczenie rozrywki zarówno znawcom komiksu, jak i tym początkującym. Chcemy, żeby czytelnik dobrze się bawił dzięki dopieszczonym rysunkom i wciągającej fabule, która nie obraża jego inteligencji.

Indeks
KOM04408
Producent
Kultura Gniewu
Ilość stron
88
Oprawa
miękka
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.