• -30%
STORM tom 1 Wydanie Zbiorcze Świat na Dnie wyd. I

STORM tom 1 Wydanie Zbiorcze Świat na Dnie wyd. I

75,00 zł
52,50 zł Zniżka 30%
Brutto

Scenariusz Saul Dunn, Martin Lodewijk, rysunki Don Lawrence, wydawnictwo Kurc, stron 112, oprawa twarda, papier kredowy, druk kolorowy, wyd. I.

"Storm" to europejski bestseller łączący space operę i fantasy. Sukces zawdzięcza hiperrealistycznym, przerysowanym ilustracjom Dona Lawrence'a. Prosta historia przygodowa przechodzi w wielowątkową opowieść, mierzącą się z klasycznymi motywami science fiction.

"Storm" ukazał się w 14 wersjach językowych. Przed laty drukowały go w Polsce magazyny "CDN", "Komiks" i "Świat Komiksu". Niniejsza edycja zawiera dwa oryginalne albumy oraz dodatki: plakaty, postery, wywiady i teksty przybliżające kulisy pracy nad komiksem.

Storm wyrusza, by zbadać anomalię niedaleko Jowisza. Jego statek wpada w szalejące żywioły, jednak astronaucie udaje się wrócić na Ziemię. Kontury kontynentów uległy zmianie, nie widać oceanów a na dodatek brak powietrza do oddychania. Pomimo tych zmian ludzkość przetrwała, choć dokonała regresu, o czym może przekonać się Storm schodząc na dno nieistniejącego morza, na którym tętni życie.

Indeks
KOM03789
Producent
Kurc
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.