• -30%
NIESŁYCHANE LOSY IVANA KOTOWICZA

NIESŁYCHANE LOSY IVANA KOTOWICZA

39,90 zł
27,93 zł Zniżka 30%
Brutto

Scenariusz Kajetan Kusina, rysunki Michał Ambrzykowski, wydawca Kultura Gniewu, stron 100, druk kolorowy, papier arctic volume, oprawa miękka.

Komiks „Niesłychane Losy Ivana Kotowicza” powstał w celu zapełnienia pewnej luki na rodzimym rynku. Chcieliśmy stworzyć tytuł przygodowy mający na celu dostarczenie rozrywki zarówno znawcom komiksu, jak i tym początkującym. Chcemy, żeby czytelnik dobrze się bawił dzięki dopieszczonym rysunkom i wciągającej fabule, która nie obraża jego inteligencji.
Autorzy

Opowieść o dziejach Ivana Kotowicza, młodego kota z małej radzieckiej wsi, którego los rzuca pomiędzy koła wielkiej historii. W tej historii czytelnik znajdzie zjawiska paranormalne, dziwną technologię, mistykę i teorie spiskowe. „Niesłychane losy Ivana Kotowicza” należą do gatunku weird-fiction, którego najlepszymi przedstawicielami są takie tytuły jak choćby „Hellboy” Mike'a Mignoli czy „Liga niezwykłych dżentelmenów” Alana Moore’a i Kevina O’Neila. Tym, co czyni komiks polskich autorów wyjątkowym, jest bez wątpienia słowiańska dusza i nostalgia.

Indeks
KOM02962
Producent
Kultura Gniewu
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.